Signing of Cooperation Agreement and Licensing of Buber Express Postal Services Company

fahim_admin
Thu, Aug 05 2021 9:02 AM
license

امضای توافقنامه همکاری و توزیع جواز فعالیت به شرکت خدمات پستی «بُبَر اکسپرس» ‏.

۱۳ اسد ۱۴۰۰‏

این محفل با حضور معصومه خاوری وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، رییس اداره تنظیم خدمات پُستی افغانستان (اپرا)، ‏رییس عمومی اداره ثبت مرکزی و مالکیت‌های فکری وزارت صنعت و تجارت، رییس و برخی از اعضای شرکت خدمات پُستی ‏بُبراکسپرس و شماری از رییسان وزارت مخابرات برگزار گردید.‏

وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با اشاره به گذشته تاریخی و نقش مهم و ارزنده سکتور پُست و خدمات پُستی در کشور، ‏توزیع جواز فعالیت به شرکت نامبرده را اقدام مهم و مبارک خواند و روی قانون‌مندتر شدن این سکتور و عرضه خدمات معیاری ‏و با کیفیت تاکید ورزید.

عبدالرشید احمدی رییس اداره تنظیم خدمات پُستی افغانستان (اپرا) نیز روی اهداف و برنامه های این ریاست در زمینه تنظیم و ‏قانونمندی بهتر سکتور پست صحبت کرد و ترتیب لایحه حق‌الامتیاز، ایجاد میکانیزم برای جلوگیری از فعالیت‌های بدون مجوز، ‏طرح قانون خدمات پستی، توسعه معبر پستی در میدان هوایی حامد کرزی را به عنوان دست‌آوردهای اخیر این ریاست یاد نمود.

آقای احمدی با امضای توافقنامه با شرکت «بُبر اکسپرس» از آن‌ها خواست که در عرضه خدمات، معیاری‌های کیفیت، اعتبار، ‏سراسری بودن و شرایط اقتصادی مردم را در نظر گیرند.

عبدالباری احمدزی رییس شرکت خدمات پُستی بُبراکسپرس نیز روی پیشینه ایجاد و خدمات این شرکت اشاره کرد و تعهد سپرد ‏که در قسمت ارایه خدمات با کیفیت، مطمین و ارزان کار خواهند کرد.

محمد اﺑﺮاﻫﻴﻢ شمس رییس عمومی اﺩاﺭﻩ ثبت مرکزی و مالیکت‌های فکری وزارت ﺻﻨﻌﺖ و تجارت نیز ضمن قدردانی از ‏توجه ‏و حمایت وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی از این سکتور، توزیع جواز خدمات پستی را یک گام مثبت به سوی ‏خدمات ‏بهتر عنوان کرده و بر سهم‌دهی صنایع کوچک و متوسط، جستجوی بازارهای فروش محصولات از طریق پست کشور اشاره ‏نمود.

قابل ذکر است که این شرکت درسال ۲۰۱۸ ایجاد شده و یازدهمین شرکتی است که در زمینه خدمات پستی، از وزارت مخابرات و ‏تکنالوژی معلوماتی، جواز فعالیت دریافت می‌کند.‏

 

Latest news

Thu, Aug 05 2021 9:02 AM
Background image

Signing of Cooperation Agreement and Licensing of Buber Express Postal Services Company

امضای توافقنامه همکاری و توزیع جواز فعالیت به شرکت خدمات پستی «بُبَر اکسپرس» ‏.

۱۳ اسد ۱۴۰۰‏

این محفل با حضور معصومه خاوری وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، رییس اداره تنظیم خدمات. . .

Mon, Aug 02 2021 9:30 AM
Background image

The Minister of Communications and Information Technology meets with the officials of postal service companies

The Minister of Communications and Information Technology meets with the officials of postal service companies and emphasizes providing quality services

The Minister of Communications. . .

Wed, Jul 14 2021 11:08 AM
Background image

دیدار رئیس اداره تنظیم خدمات پُستی و هیت همراه از معبر پُستی میدان هوایی کابل

بازدید از معبر پُستی در میدان هوایی بین المللی حامد کرزی

رئیس و هیئت اداره تنظیم خدمات پُستی افغانستان (اپرا) طی بازدید از تاسیسات معبر پُستی در مربوطات میدان هوایی بین المللی حامد. . .

BACK TO NEWS